Mieszkania

Mieszkania Płock

Na 5-ciu piętrach mieszkalnych realizowanych w ramach 1 etapu inwestycji, wybudowane zostaną klatki o numerach 1 i 2, a w nich 90 lokali mieszkalnych. Zaprojektowano metraże od 33 do 67 m2, natomiast jest też możliwość łączenia sąsiadujących ze sobą mieszkań w większe!

W ramach drugiego etapu inwestycji zrealizowana zostanie klatka o numerze 3, a w niej 45 ergonomicznych mieszkań o powierzchni od 35 do 52 m2.

W dostępnej dla wszystkich z zewnątrz (i częściej uczęszczanej – bo położonej od strony alei Kobylińskiego), parterowej części obiektu, przewidziano 3 foremne (o powierzchni od 44, do 69 m2) lokale handlowo-usługowe, mogące służyć mieszkańcom, jako osiedlowy sklepik, piekarnia, czy apteka.

Ponadto, kupując na odpowiednio wczesnym etapie budowy, jako przyszły mieszkaniec będziesz mógł zgłosić bezpłatne zmiany lokatorskie w zakresie układu ścian działowych i położenia gniazd, punktów oświetleniowych, grzejników czy też przyłączy wod-kan. Dzięki wprowadzonym na etapie budowy zmianom lokatorskim, mieszkanie zyska unikatowy charakter i zostanie dopasowane do spełniania Twoich indywidualnych potrzeb.

osiedle Nowy Manhattan w trakcie prac wykończeniowych nad elewacją budynku

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie!

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, gdzie w jednym miejscu załatwisz sprawy dotyczące zarówno zakupu, jak i finansowania inwestycji.

Śledź nas na Facebook'u

Zostaw wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

14 + 2 =

Inwestor

Obsługa inwestycji