Osiedle

Nowe osiedle w Płocku

Pomiędzy aleją Kobylińskiego, a ulicą Ostatnią, inwestor WP Development zrealizuje zamknięte osiedle wielorodzinne, które stanie się nowym obliczem tej części miasta.

W dwóch etapach inwestycji, w formie jednej bryły, zrealizowany zostanie wysoki na 5 pięter, 3-klatkowy budynek mieszkalny, w którym zaplanowano 135 mieszkań. Każda z klatek wyposażona będzie w cichobieżną windę, która komfortowo dowiezie mieszkańców do położonych na poziomach -1 i 0 budynku (w podziemiu i na parterze) do obszernych garażowych miejsc postojowych i tak przydatnych komórek lokatorskich. Mieszkańcy, mają także możliwość nabycia jednego z pięciu przestronnych garaży indywidualnych, stanowiących jednocześnie miejsce do parkowania aut i dodatkową przestrzeń gospodarczą.

Na terenie inwestycji, od zamykanego wjazdu z ulicy Ostatniej, przewidziano wewnętrzną drogę osiedlową prowadzącą do hal garażowych i garaży indywidualnych, Na dziedzińcu zamkniętego osiedla, w otoczeniu trawników, przewidziano także zewnętrzne, ogólnodostępne dla mieszkańców i ich gości, zewnętrzne miejsca postojowe.

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie!

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, gdzie w jednym miejscu załatwisz sprawy dotyczące zarówno zakupu, jak i finansowania inwestycji.

Śledź nas na Facebook'u

Zostaw wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

8 + 9 =

Inwestor

Obsługa inwestycji