Inwestor

WP Development

Inwestorem, będącym gwarantem sprawnego wybudowania osiedla jest WP Development – doświadczona, rodzinna firma deweloperska z Mławy.
WP Development to jedna z działalności, w ramach której bracia Witold, Marek i Włodzimierz Powązka zrealizowali z powodzeniem i wciąż realizują nowoczesne inwestycje mieszkaniowe w województwie mazowieckim (Ciechanów, Ostrołęka, czy też ,,Apartamenty Szembeka’’ w Warszawie), jak i warmińsko-mazurskim (,,Gruszowe Sady’’ w Olsztynie, ,,Osiedle Sadowa’’, oraz ,,Osiedle Kowieńska’’ w Elblągu’’). W portfolio inwestycji znajdują się pojedyncze budynki mieszkalne, osiedle jednorodzinne, czy też wielo-budynkowe osiedla wielorodzinne z drogami wewnętrznymi i placami zabaw.
Duże doświadczenie Inwestorów zebrane przy wielu różnorodnych projektach mieszkaniowych, prowadzonych w różnych miastach i na zróżnicowanych rynkach mieszkaniowych, pozwoliło im na zainwestowanie także w Płocku. Wszystkie projekty realizowane są w oparciu środki własne Inwestorów, bez kredytów i hipotek na gruntach,
W WP Development zwracamy szczególną uwagę, by realizować inwestycje zgodnie z wytycznymi chroniącej klientów ustawy deweloperskiej. Przy realizacji projektu osiedle Nowy Manhattan, zadbaliśmy o bezpieczeństwo – środki wpłacane przez nabywców mieszkań deponowane są na mieszkaniowym rachunku powierniczym. Kontrolę postępu prac na inwestycji prowadzi bank o rodzimym kapitale – Bank Spółdzielczy w Płońsku, zrzeszony z największym bankiem spółdzielczym o polskim kapitale – BPS S.A. Do realizacji inwestycji Deweloper wytypował sprawdzonych współpracowników. Za koncepcję zagospodarowania terenu i projekt budynku odpowiada pracownia architektoniczna BILI-BUD Rafała Bilińskiego. Przygotowaniem dokumentacji i obsługą sprzedaży, oraz kredytami mieszkaniowymi zajmują się specjaliści ds. nieruchomości i kredytów z Rynek-Pierwotny.Net.

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie!

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, gdzie w jednym miejscu załatwisz sprawy dotyczące zarówno zakupu, jak i finansowania inwestycji.

Śledź nas na Facebook'u

Zostaw wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

8 + 6 =

Inwestor

Obsługa inwestycji