Lokalizacja

Nowy Manhattan

Położony w sercu Płocka teren pomiędzy aleją Kobylińskiego i ulicami Bielską, oraz Ostatnią, zmieni się nie do poznania!

W lokalizacji po dawnym targowisku miejskim, które mieszkańcy zwyczajowo nazywali ,,Manhattanem’’ (stąd nazwa powstającego osiedla – Nowy Manhattan), nowe życie tchną doświadczeni inwestorzy z Mławy – bracia Witold, Marek i Włodzimierz Powązką, którzy pod logiem jednej z prowadzonych przez siebie działalności – WP Development, przystąpili do realizacji kameralnego osiedla wielorodzinnego.

Rozpoczęta przez WP Development inwestycja, ma się stać początkiem rewitalizacji całego tego terenu, położonego w centrum miasta i świetnie skomunikowanego z pozostałymi dzielnicami. Na zabytkowe stare miasto, czy też na bulwary wiślane przyszli mieszkańcy udadzą się piechotą. Blisko będą też mieli do miejskich urzędów i instytucji. Do pozostałych części Płocka poprowadzą ich położone w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji miejskie arterie – aleje Kobylińskiego i Jachowicza, ulice Bielska i Sienkiewicza.

Ze względu na lokalizację, mieszkania na osiedlu Nowy Manhattan to doskonała propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które zakup mieszkania traktują jako inwestycję. Lokale w tej śródmiejskiej lokalizacji, świetnie nadają się także pod wynajem.

Wybierz mieszkanie idealne dla siebie!

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, gdzie w jednym miejscu załatwisz sprawy dotyczące zarówno zakupu, jak i finansowania inwestycji.

Śledź nas na Facebook'u

Zostaw wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

12 + 10 =

Inwestor

Obsługa inwestycji